Ви є тут

Міжнародна молодіжна олімпіада з астрономії та астрофізики 2022

Українська

Шановні учні!

З 30 жовтня по 7 листопада 2022 року в Румунії буде проведено Першу Міжнародну молодіжну олімпіаду з астрономії та астрофізики (IOAA-jr). Офіційний сайт олімпіади.
З метою участі в олімпіаді ми оголошуємо про початок відборів учасників команди України на цю олімпіаду.
Якщо Вам станом на 31 грудня 2022 року буде не більше 15 років, Вас змалечку зачаровувало нічне зоряне небо та таємниці космосу, в школі Ви на достатньому рівні володієте знаннями з фізики та математики, тоді запрошуємо перевірити свої знання та стати кандидатом в члени команди України на 1-ій Міжнародній молодіжній олімпіаді з астрономії та астрофізики, перший відбірковий етап якої відбудеться 17 вересня з 15:00 до 18:00 в онлайн режимі. Посилання на тур буде опубліковано на сайті Всеукраїнських Учнівських Астрономічних Олімпіад та на сайті Астропісочниці напередодні туру або ж ми можемо надіслати його Вам на пошту після попередньої реєстрації за формою.

Після першого відбіркового туру 17 вересня для кандидатів в учасники олімпіади буде проведено курс лекцій з підготовки до олімпіади та проведено фінальний відбір, дати і подробиці щодо якого будуть оголошені пізніше.

Ще раз просимо звернути Вашу увагу на наступні речі:
1. Учасниками IOAA-jr можуть бути учні, яким станом на 31 грудня 2022 року не виповниться 16 років або більше.
2. Для участі в Міжнародній олімпіаді необхідно буде мати закордонний біометричний паспорт (олімпіада проходитиме в м. Сучава, Румунія).

Всі питання та зауваження пишіть в коментарях до початкового посту або нам на електонну пошту: a n d r i i . o . s i m o n @ g m a i l . c o m!

З найкращими побажаннями,
Місцевий оргкомітет.